9F-CNW100-EPAL Coilnailer for 55-100mm
Product number: 9F-CNW100EPAL
EAN: 4016429042497
Product number: 9F-CNW100EPAL
EAN: 4016429042497
Content: 1 piece
Available, delivery time: 1-3 work days
Product information "9F-CNW100-EPAL Coilnailer for 55-100mm"
High power, safety device, exhaust silencer, additional handle, adjustable exhaust
Tool works with:
Coilnails type CNW from 55 - 100mm length.
Wire dimension: 3,1 - 3,4 mm
1 of 1 reviews
5 out of 5 stars
100%
0%
0%
0%
0%