5S-CNWS65 Pneumatic Coilnailer for 32-65mm
Product number: 5S-CNWS65
EAN: 4016429060606
Product number: 5S-CNWS65
EAN: 4016429060606
Content: 1 piece
Available, delivery time: 1-3 work days
Product information "5S-CNWS65 Pneumatic Coilnailer for 32-65mm"
Tool works with:
Coilnails type CNW and type CNS from 32 - 65mm length.
Nail screws type CSS from 32 - 65mm length.
Wire dimensions: 2,5 - 2,8 mm - Wire collated and plastic collated - sheet bounded for residue-free processing
1 of 1 reviews
5 out of 5 stars
100%
0%
0%
0%
0%