1A-AZ25BNH Pneumatic Plier Stapler for 12-25mm
Product number: 1A-AZ25BNH
EAN: 4016429056586
Product number: 1A-AZ25BNH
EAN: 4016429056586
Content: 1 piece
Available, delivery time: 1-3 work days
Product information "1A-AZ25BNH Pneumatic Plier Stapler for 12-25mm"
Adjustable die for carton strength 14-20 mm (0.55-0.79 in.), large loading capacity due to a extended magazine, extended throat depth of 140 mm (5.51 in.), adjustable exhaust, exhaust silencer, ergonomic handle grip
Tool works with:
Staples type AZ from 12 - 25mm length.